fbpx

TASUTA TARNE al 49 € ostukorvist

90aastase ajalooga Orto avas e-poe

90aastase ajalooga kodumaine kosmeetika- ja kodukeemiatootja Orto sisenes veebipoe avamisega e-kaubandusse, et võimaldada tarbijale kogu tootevalikut ühes ostukanalis.

“Näeme, et majanduslikult keerulisel ajal on müügid Eesti jae- ja apteegikettides tõusnud, sest tarbija on üha hinnatundlikum. Oleme suutnud meie toodetel säilitada hindasid, mis praegusesse majandusseisu sobivad. E-pood on järgmine loogiline samm looduskosmeetika kättesaadavuse parandamiseks,” ütleb pressiteates Orto nõukogu liige ja omanik Riho Pärtel.

Pärtel leiab, et klient ei peaks alati kõrget hinda maksma, et saada head toodet. “Meie saame oma tootevalikuga kodumaisele tarbijale keerulisel ajal toeks olla. Orto tooted on arendatud ja toodetud Eestis. Juhindume eesmärgist, et põhjamaise naha eripärasid arvestav toode oleks kasutaja-, naha- ja rahakotisõbralik,” lisab ta.

E-poe käivitamise tingis vajadus pakkuda kogu sortimenti ühes ostukanalis. “Täna on Orto tooted saadaval kõigis suurimates jae- ja apteegikettides, aga lettidel on siiski kaupluste formaadist ning sortimendi otsustest tulenevalt valik kohati piiratud. E-poe suur pluss on kogu meie tootevaliku lihtne ja soodsa hinnaga kättesaadavus. Kui eelmisel aastal ostsid tarbijad laias laastus kaks miljonit toodet, siis e-poe avamisega eeldame, et see number kasvab veelgi. Parimat hinna ja kvaliteedi suhet on siin turul raske leida,” ütleb Pärtel.

Järgmisena on Ortol plaanis oma kaubamärke uuendada, esimesena saab värskendatud kujunduse ja täiendatud tootevaliku sari “Puhas Loodus“.

“Pikemas plaanis tahame arendada tooteid just põhjamaisele nahale. Näeme aastast aastasse kasvu meie apteegisarja Ortomed müükides. Ortomedi tooted on arendatud eelkõige funktsionaalse nahahoolduse sarjana, sest siinse laiuskraadi elanike nahk on sageli väga kuiv, tundlik ning levinud on ka psoriaasiga kaasnevad probleemid. Funktsionaalses tootesarjas näeme selget ekspordipotentsiaali,” nendib Pärtel.

Orto on 90 aasta pikkuse kogemusega kohalik kosmeetika ja kodukeemia tootmisettevõte. Uue tehnoloogia ja tootearenduse tulemusena on Orto kosmeetikaturul näohooldusvahendite osas turuliidrite hulgas.

Liitu meiega!

Orto uudiskirjaga liitudes: