fbpx

Esimesele 150-le tellijale kingitus!Alates 20€ ostust 20% soodustus!

Küpsised

Küpsiste kasutamise poliitika

See on AS-i Orto (“Orto”) küpsiste kasutamise poliitika (“Küpsiste kasutamise poliitika”), milles kirjeldatakse viise, kuidas Orto veebisaidil küpsiseid kasutab.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mida teie veebilehitseja salvestab teie arvutisse ja mis laseb veebilehel meeles pidada kasutaja eelistusi.

Millal küpsiseid kasutame?

Ükskõik, kas sa oled varem küpsiste kasutamist lubanud või keelanud, saad meelemuutuse korral igal ajal oma küpsiste seadistustesse naasta ja uuesti sobivad valikud teha.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Veebisaidi põhieesmärkide küpsised

Neid küpsiseid on vaja selleks, et meie veebisait töötaks turvaliselt ja õigesti. Vajalikud küpsised võimaldavad teil meie veebisaidil ringi liikuda ja soovitud teenust kasutada. Vajalikud küpsised võimaldavad veebisaidi põhifunktsioonide toimimise, näiteks tuvastavad teid Orto veebilehtedele sisse logides, tuvastavad korduvad ebaõnnestunud sisselogimiskatsed ning tuvastavad kus te ostuprotsessis viibite.

Analüütika

Orto kasutab Google analüütikatarkvara, mõõdab selle abil veebilehe külastatavust ja kaardistab käitumismustreid. Need küpsised annavad meile teavet selle kohta, kuidas te meie veebisaiti kasutate ja võimaldavad meil kasutajakogemust parandada.

Turundusküpsised

Need küpsised aitavad meil näidata isikupärastatud ja asjakohaseid reklaame, mis põhinevad teie veebikäitumisel, isegi kui külastate hiljem teisi veebisaite. Selle kategooria küpsiseid kasutatakse sihipäraseks turundamiseks ja profileerimiseks, olenemata sellest, millist seadet olete kasutanud. Turunduslikel eesmärkidel kogutud teavet saab kombineerida ka kliendi- ja liiklusandmetega juhul, kui te pole keeldunud teie andmete kasutamisest turunduslikel eesmärkidel.

Küpsiste piiramine või kustutamine

Te saate küpsiste kasutamise blokeerida, kui aktiveerite oma veebilehitseja seaded, mis võimaldavad teil keelduda kõikide või osa küpsiste seadistamisest. Kui te aga blokeerite oma veebilehitseja seadete abil kõik küpsised, ei pruugi te meie veebisaidile või mõnele selle osale juurde pääseda.

Küpsiste nimed Otstarve Millal need küpsised kehtivuse kaotavad? 
Orto.ee alus- ja talitlusküpsised 
_session Vajalik kasutajasessiooni hoidmiseks ostu sooritamise ajal.  Kuni veebibrauseri sulgemiseni. 
XSRF-TOKEN Turvalisuse tagamiseks päringuvõltsingute (cross-site request forgery, CSRF) eest. Üks ööpäev. 
 Google Analytics analüüsiküpsised 
_ga Erinevate veebilehe külastajate eristamiseks. Kaks aastat. 
_gid Erinevate veebilehe külastajate eristamiseks. Üks ööpäev. 
_gat 
_gat_organizer 
Erinevate veebilehe külastajate eristamiseks. Üks minut. 
Küpsiste nimed Otstarve Millal need küpsised kehtivuse kaotavad? 
 Facebook 
_fbp See on kolmanda osapoole (Facebook) küspsis, mida kasutatakse reklaamitoodete näiteks kolmandate osapoolte reklaamijate pakkumiste reaalajas edastamiseks.  6 kuud 
Küpsiste nimed Otstarve Millal need küpsised kehtivuse kaotavad? 
 Smaily 
_smaily See on kolmanda osapoole (Smaily) küspsis, mida kasutatakse reklaamitoodete näiteks kolmandate osapoolte reklaamijate pakkumiste edastamiseks.  Kuniks inimene paneb unsubscribe