fbpx

Esimesele 150-le tellijale kingitus!Alates 20€ ostust 20% soodustus!

Ortomed sarja tooteid on tunnustanud Eesti Allergialiit!

Ortomed sarja tooted on nüüdsest saanud “Eesti Allergialiit tunnustab” märgi, mis kinnitab nende sobivust allergikutele ja tõstab esile nende kvaliteeti ja ohutust.

Ortomedi brändi peamine eesmärk on aidata nahaprobleemidega inimesi. Meie tooted on välja töötatud koostöös Eesti Psoriaasiliiduga ja põhinevad nahaarstide soovitustel. Kõik meie kreemid on dermatoloogiliselt testitud, lõhna- ja värvainete vabad ning sobivad suurepäraselt allergikutele.

Nüüd on meie Ortomed sarja tooted, sealhulgas Urea 4,5% niisutav kreem, Urea 10% niisutav kreem, Vaseliinõlikreem, Oliiviõlikreem ja Kõõmašampoon, uhkusega kaunistatud Eesti Allergialiidu tunnustusega. See tunnustus on meile suur saavutus ja rõhutab meie pühendumist kvaliteetsete ja nahasõbralike toodete loomisel.

„Eesti Allergialiit tunnustab“ märk antakse toodetele, mis ei sisalda allergeenseid lõhnaaineid ega üldiseid ärritavaid või ülitundlikkust tekitavaid aineid. Märk omistatakse toodetele, mis on ohutud ja usaldusväärsed, sobides allergikutele ja tundliku nahaga inimestele.