fbpx

Esimesele 50-le DPD-ga tellijale SOLAR SPF30 kreem kingituseks! Alates 20€ ostust 20% soodustus!

Tutvu meie brändidega

valmistatud eestis

Puhas Loodus

Argipäevane hetk puhtalt iseendale. Eestimaa loodusest inspireeritud naha- ja juuksehooldussari, mis hoiab ja hellitab – seda kõike kvaliteetselt ja teaduspõhiselt. Täpselt siis, kui vajad.

Ortomed

Tervisekassa poolt heaks kiidetud meditsiiniline nahahooldussari, mis keskendub põhjamaise kuiva ja tundliku naha hooldusega. Kõik tooted on välja töötatud kooskõlas nahaarstide soovituste ning Eesti Psoriaasiliiduga.

Solar

Tunne rõõmu päikesest ka siis, kui Eestimaa pikk pime talv paneb suve hakul põhjamaise tundliku naha proovile. Kõik päevitustooted on välja töötatud kooskõlas nahaarstide soovitustega.

Orto

Palavalt armastatud nostalgiatooted uues kvaliteetses kuues. Siit leiad nii vanu lemmikuid kui teaduspõhiselt kaasajastatud tooteid.

Puhas Kodu

Puhastusvahendite sari, mis muudab iga kodu looduslikult puhtaks oaasiks. Seda juba aastast 1937, kui tõime poelettidele pesugeelid, rohelise seebi ja palju muud.

Plix

Naudi suve südamerahus. Mitmekülgne peresõbralik tootesari, mis muudab Sind putukate jaoks nähtamatuks. Pakub kaitset ka parmude, kihulaste ja teiste tülikate tegelaste eest. Kohene leevendus sääsekuppude korral.

Puhas Limpa

Sigalahe pesuvahendite sari, mis on Eesti laste lemmik juba aastast 2001.

Hulgipakend

Ökonoomses pakendis ja tõhusa toimega puhastusvahendid nii profi- kui tavatarbijale.