PLIX tugevatoimeline sääsepeletaja 50 ml

Kirjeldus

Vedelik sääskede peletamiseks nahalt u 3-5 tundi. Kaitseb ka parmude, kihulaste ja muude tülikate putukate eest. Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi. Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Kasutamine muuks otstarbeks keelatud!

 

Kasutamine

Pihustada säästlikult 15-20 cm kauguselt katmata kehaosadele, suured kehapinnad katta paiguti. Näo kaitsmiseks pihustada käele ja määrida näole. Kui kaitset enam ei vajata, pesta töödeldud piirkonnad vee ja seebiga. Kasutatud pakend on olmejääde.

 

 

Allaneelamisel kahjulik! Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Pärast käitlemist pesta hoolega käed! Toote käitlemise ajal mitte süüa, juua ega suitsetada! Vältida sattumist keskkonda! Mitte kasutada alla 3 a lastel! Kasutamist ei soovita rasedatel ja rinnaga toitvatel emadel! Toodet ei tohi pihustada näkku ega kriimustustele! Mitte kanda silmade- ja suuümbrusesse, kaenla alla, põlveõndlasse ja sügavatesse nahakurdudesse! Mitte kasutada nahaärrituse, k a päikesepõletuse, korral! Mitte kasutada kinnistes ruumides! Vältida kokkupuudet sünteetiliste ja plastmaterjalidega!

Koostisosad

N,N-dietüül-m-toluamiid 275g/kg, Lavandiiniõli 1g/kg. Muu koostis/Ingredients: Alcohol, Aqua, Glycerin, Polysorbate 20, Parfum, Eugenol

Reg-nr.1226/14