fbpx

TASUTA TARNE al 49 € ostukorvist

PLIX sääsepeletaja lastele 50 ml

Original price was: 2.35 €.Current price is: 1.53 €.

Kirjeldus

Vedelik sääskede peletamiseks nahalt u 1-2 tundi. Kaitseb ka parmude, kihulaste ja muude tülikate putukate eest. Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Sisaldab biotsiidi. Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Kasutamine muuks otstarbeks keelatud!

 

 

N,N-dietüül-m-toluamiid 49 g/kg, Geraniool 0,02 g/kg. Muu koostis: Aqua, Alcohol, Glycerin, Polysorbate 20, Chamomilla Recutita Flower Extract, Parfum, Citric Acid, Limonene, Linalool, Citronellol, Citral

 

 

 

Pihustada säästlikult 15-20 cm kauguselt katmata kehaosadele (suurtele kehapindadele paiguti) või naturaalsest kiust riietele. Näo kaitsmiseks pihustada käele ja määrida näole. Kui kaitset enam ei vajata, pesta töödeldud piirkonnad vee ja seebiga. Kasutatud pakend on olmejääde.  
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 3 a lastel! Mitte lubada lastel toodet omapead kasutada! Toodet ei tohi pihustada näkku ega kriimustustele. Ära pihusta kinnistes ruumides. Ära määri laste kätele, silmade- ja suuümbrusesse, kaenla alla, põlveõndlasse ja sügavatesse nahakurdudesse. Ära kasuta nahaärrituse, k a päikesepõletuse, korral. Ei soovita lastel kasutada rohkem kui 3 korda päevas. Laste puhul hoiduda kestvast kasutamisest.

Bränd: Plix

Maht: 50ml

Liiter: 30.60  /L

Sajandijagu praktilisi väärtusi
Sajandijagu praktilisi väärtusi
Sajandijagu praktilisi väärtusi

Sarnased tooted

Liitu meiega!

Orto uudiskirjaga liitudes: