fbpx

Esimesele 150-le tellijale kingitus!Alates 20€ ostust 20% soodustus!

Vastutustundlikud pakendid ja ringlussevõtt

Kas olete kunagi mõelnud, kuhu jõuavad kasutatud kosmeetikapakendid? Meie Ortos panustame keskkonnasõbralikku tulevikku, alustades oma pakenditest. Oleme pühendunud maksimaalselt taaskasutatavate pakendite loomisele, mis tagab meie toodete jätkusuutlikkuse. Selles artiklis tutvustame teile meie pakendite ringlussevõtu põhimõtteid ja koostööd MTÜ Eesti Taaskasutusorganisatsiooniga.

Taaskasutatav plast ja papp: Lihtsad, kuid efektiivsed lahendused

Meie plastpakendid, sealhulgas tuubid, pudelid ja kanistrid on valmistatud ühest komponendist, mis muudab need kergesti eraldatavateks ja taaskasutatavateks. Pudelite ja tuubide materjalid, nagu polüetüleen (PE) ja polüpropüleen (PP), on hoolikalt valitud, võimaldades nende efektiivset ringlussevõttu. Samuti teeme koostööd MTÜ Eesti Taaskasutusorganisatsiooniga, et tagada nende õige kogumine ja taaskasutamine. Lisaks on meie kosmeetikatoodete hulgipakendid valmistatud 100% taaskasutatud pappkastidest. Need kastid on mitte ainult keskkonnasõbralikud, vaid ka lihtsasti kokkukogutavad, edendades jätkusuutlikku tsüklit.

Koostöö Eesti Taaskasutusorganisatsiooniga: Tagades vastutustundliku ringlussevõtu

MTÜ Eesti Taaskasutusorganisatsioon on meie partner vastutustundliku pakendite ringlussevõtu tagamisel. Koos tagame, et iga meie pakend leiaks õige tee taaskasutusse vastavalt pakendiseadusele. Teeme igakuiseid makseid ja korraldame auditeid, tagamaks, et meie pakendiarvestus on täpne ja läbipaistev.

Roheline märgis: Märk vastutustundlikkusest

Orto toodetel näete trükituna Rohelise Punkti märki, mis tähistab meie liitumist taaskasutusorganisatsiooniga ja kinnitab, et meie pakendid suunduvad vastutustundlikult ringlusse. See on meie visuaalne kinnitus meie pühendumusest keskkonnasõbralikkusele.

Tasakaalustatud lahendus taaskasutatud plasti kasutamisele

Mõistame, et alati ei ole taaskasutatud plastpakendi kasutamine kõige otstarbekam. Seetõttu oleme valinud lahenduse, mis võimaldab meie pakendeid uuesti ringlusse saata, säilitades samal ajal nende omadused ja kvaliteedi. See tasakaalustatud lähenemine tagab, et meie tooted jäävad keskkonnasõbralikuks ka pärast pakendite kasutamist. Oleme uhked oma sammude üle keskkonnasõbralikuma tuleviku suunas ja jätkame jõupingutusi, et muuta Orto mitte ainult ilu, vaid ka vastutustundlikkuse sümboliks.