fbpx

TASUTA TARNE al 49 € ostukorvist

Sanit-M happeline puhastusvahend 500 ml

0.99 

Kirjeldus

Tugeva toimega vahend WC pottide, kraanikausside ning muude keraamiliste, kahhel- ja fajansspindade puhastamiseks. Eemaldab efektiivselt ka kõige tõrksamad plekid, ladestunud soolad, lubjasette ja rooste.

 

 

Sisaldab mitteioonseid pindaktiivseid aineid <5%, orgaanilist ja anorgaanilist hapet, lõhnaaineid.

 

Kandke vahend puhastatavale pinnale, laske toimida, seejärel hõõruge harja või švammiga ja loputage puhta veega. Mitte kasutada marmori  ja teiste happetundlike materjalide puhul.
Ettevaatust! Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kanda kaitsekindaid/kaitserõivastust/kaitseprille! NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: võtta saastunud rõivad viivitamata seljast! Loputada nahka veega/loputada duši all! SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega! Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada! Loputada veel kord! ALLANEELAMISE KORRAL: Loputada suud! MITTE kutsuda esile oksendamist! Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSKESKUSE või arstiga! Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikule regulatsioonile.

Bränd: Puhas Kodu

Maht: 500ml

Liiter: 1.98  /L

Ise järeletulemisega Orto esindusse.
Sajandijagu praktilisi väärtusi
Sajandijagu praktilisi väärtusi
Sajandijagu praktilisi väärtusi

Sarnased tooted

Liitu meiega!

Orto uudiskirjaga liitudes: