fbpx

TASUTA TARNE al 49 € ostukorvist

Puhas Kodu geeltorupuhasti 500 ml

1.75 

Kirjeldus

Tihke, tõhus geel kanalisatsioonitorude ummistuste kõrvaldamiseks. Tungib läbi vee ummistuse juurde kõrvaldades selle kiiresti.

Sisaldab naatriumhüdroksiidi, polükarboksülaate <5%.

Kasutamine: kallake ettevaatlikult kuni pool pudelitäit geeli ummistunud kraanikausi, vanni või trapi äravoolutorusse ja jätke sõltuvalt ummistusest 15 min. või kauemaks (ööks) seisma. Seejärel laske läbi torude kuuma vett. Vajadusel korrake protseduuri. UMMISTUSTE VÄLTIMISEKS PUHASTAGE TORUSID VÄHEMALT KORD KUUS.
Ettevaatust! Sisaldab naatriumhüdroksiidi.  Põhjustab rasket nahasöövitust ja silmakahjustusi. Hoida lastele kättesaamatus kohas!Kanda kaitsekindaid/kaitserõivastust/kaitseprille! NAHALE (või juustele) SATTUMISE KORRAL: võtta saastunud rõivad viivitamata seljast! Loputada nahka veega/loputada duši all! SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega! Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada! Loputada veel kord! ALLANEELAMISE KORRAL: Loputada suud! MITTE kutsuda esile oksendamist! Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSKESKUSE või arstiga! Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikule regulatsioonile.  

Bränd: Puhas Kodu

Maht: 500ml

Liiter: 3.50  /L

Ise järeletulemisega Orto esindusse.
Sajandijagu praktilisi väärtusi
Sajandijagu praktilisi väärtusi
Sajandijagu praktilisi väärtusi

Sarnased tooted

Liitu meiega!

Orto uudiskirjaga liitudes: