fbpx

Esimesele 150-le tellijale kingitus!Alates 20€ ostust 20% soodustus!

Buduaar Ilulemmik 2024 – Puhas Loodus vananemisvastane öökreem Viinamari

Puhas Loodus on uhke, et meie vananemisvastane Öökreem Viinamari on valitud üheks võitjaks Buduaar Ilulemmik 2024 auhindade jagamisel. Auhind anti välja Eesti kosmeetika kategoorias, kus võidutses kokku 14 toodet, millest üks võitja oli Puhas Loodus.
Selle klientide poolt armastatud kreemi võlu peitub viinamarjaseemne- ja oliiviõlides, mis koos hüaluroonhappega loovad imelise kombinatsiooni, kindlustades naha niiskusvarusid ning lisades nahale elastsust ja siledust. Pikemaajalise vananemisvastase toime tagab kreemile lisatud sheavõi, mille koosmõjus saialilleekstrakti ja looduslike õlidega virgutab naharakkude uuenemist ning kaitseb nahka õhus leiduvate saasteainete eest.


See toode on eriliselt märkimisväärne oma looduslike koostisosade poolest – üle 95% kreemi koostisosadest on looduslikku päritolu, rõhutades Puhta Looduse pühendumust tervislike ja keskkonnasõbralike toodete loomisel. Puhas Loodus on tänulik selle tunnustuse eest ning jätkab pühendumist kvaliteetsete ja looduslike ilutoodete loomisel, mis toetavad naha ilu ja heaolu.