Puhas Kodu Looduslik katlakivieemaldi 500 ml

Kirjeldus

Katlakivi eemaldamise vahend aitab eemaldada nii masinatesse kui muudele pindadele kogunenud katlakivi ja taastada seadmete optimaalne töö ja energiakulu. Vahend on mõeldud veekeedunõude, kohvimasinate, pesumasinate ning nõudepesumasinate puhastamiseks katlakivist. Jälgige ka seadmete tootjapoolseid juhiseid. Sobib ka dušikabiinide puhastamiseks. Vältida kokkupuudet happetundlike pindadega (marmor). Puhastage oma seadmeid regulaarselt. Hooldatud seadmed püsivad kauem töökorras.

Kasutamine

Kasutamine: Veekeedukannus kuumutage 150 ml katlakivieemaldit lahustatuna 1 liitris vees kuni keemiseni, hoidke 15-20 minutit, loputage 1-2 korda. Raskematel juhtudel kasutage lahjendamata vahendit. Filter-kohvimasinast laske läbi 150 ml katlakivieemaldit lahustatuna 1 liitris vees ning seejärel loputage puhta veega 1-2 korda. Tühja pesumasinasse valage 1 pudelitäis ning sooritage 1 pesutsükkel temperatuuril 60°C. Vajadusel korrake protseduuri. Hooldage nii oma seadmeid vähemalt kord kuus.

Ettevaatust! Põhjustab raskeid silmakahjustusi! Hoida lastele kättesaamatus kohas! Kanda kaitseprille/ kaitsemaski! SILMA SATTUMISE KORRAL: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega! Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada! Loputada veel kord! Võtta viivitamata ühendust MÜRGISTUSTEABEKESKUSE/ arstiga! Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kohalikule regulatsioonile.

Koostisosad

Sisaldab looduslikku orgaanilist hapet.