Ortomedi sarja kreemid on nüüd ka pumppudelites!

Ortomedi sarja kreeme on nüüd mugavam kasutada. Oliivõlikreem, Urea 4,5% kreem ja Urea 10% kreem on saadaval ka 500 ml pumbaga pudelites.

Ortomedi sarjas on nüüd spetsiaalselt kuivade, karedate ja nahapaksenditega jalgade igapäevaseks hooldamiseks mõeldud kreem.Kreem sisaldab 10% uureat.

Ortomedi sarja järjest suurema kasutajate ringi palvel on välja töötatud uus kõõmavastane šampoon, mis sobib nii rasuse kui ka kuiva kõõma korral.

Uuenenud sarja kuuluvad:

Tooted ei sisalda parabeene ning üle 97% toimeainetest on looduslikku päritolu.

Loe lähemalt iga toote kohta meie tootekataloogist!

Eesti Keemiatööstuse Liidu auväärse külalise võttis vastu EKTLi tegevdirektor Hallar Meybaum koos kosmeetika- ja tarbekeemiasektorit esindava juhatuse liikme Liina Kikasega (AS Estko). Koosviibimise asukohaks valiti Orto, kus ajaloost ning Orto tegemistest rääkisid Orto müügijuht Heleni Puuorg ning kvaliteedijuht Mari Pikk.
Lisaks osales kohtumisel L´Oreal Baltic SIA Eesti filiaali juht Karin Golubev ning Terviseameti esindaja Natali Promet.

Ortol oli suur au tervitada tähtsaid külalisi ning saada osa Mr. Armandi külaskäigust.

Kreem on nüüd veelgi efektiivsema toimega ja looduslikuma sisuga. Meeldiva kakaovõi lõhnaga toode sobib käte- ja küünenahkade niisutamiseks ning toitmiseks, muuda käed sametiselt pehmeks.

Peagi leitav kõigist suurematest kauplustest üle Eesti.

Meil on suur rõõm teatada, et Puhas Loodus kortsudevastane kreem KASEPUNG on läbinud uuenduskuuri.
Nüüd veelgi efektiivsema toimega ja looduslikuma sisuga kreem sobib normaalse ja kuiva naha igapäevaseks hoolduseks. Kreem sisaldab kasepungaekstrakti, koensüüm Q10, magusa mandli ja avokaadoõli ning E-vitamiini kompleksi.

Peagi saadaval kõigis suuremates kauplustes üle Eesti.