Orto: Vastutustundlikud pakendid ja ringlussevõtt

Kas olete kunagi mõelnud, kuhu jõuavad kasutatud kosmeetikapakendid? Meie Ortos panustame keskkonnasõbralikku tulevikku, alustades oma pakenditest. Oleme pühendunud maksimaalselt taaskasutatavate pakendite loomisele, mis tagab meie toodete jätkusuutlikkuse. Selles artiklis tutvustame teile meie pakendite ringlussevõtu põhimõtteid ja koostööd MTÜ Eesti Taaskasutusorganisatsiooniga  

 

Taaskasutatav plast ja papp: Lihtsad, kuid efektiivsed lahendused


Meie plastpakendid, sealhulgas tuubid, pudelid ja kanistrid on valmistatud ühest komponendist, mis muudab need kergesti eraldatavateks ja taaskasutatavateks. Pudelite ja tuubide materjalid, nagu polüetüleen (PE) ja polüpropüleen (PP), on hoolikalt valitud, võimaldades nende efektiivset ringlussevõttu. Samuti teeme koostööd MTÜ Eesti Taaskasutusorganisatsiooniga, et tagada nende õige kogumine ja taaskasutamine. Lisaks on meie kosmeetikatoodete hulgipakendid valmistatud 100% taaskasutatud pappkastidest. Need kastid on mitte ainult keskkonnasõbralikud, vaid ka lihtsasti kokkukogutavad, edendades jätkusuutlikku tsüklit.  

 

Koostöö Eesti Taaskasutusorganisatsiooniga: Tagades vastutustundliku ringlussevõtu


MTÜ Eesti Taaskasutusorganisatsioon on meie partner vastutustundliku pakendite ringlussevõtu tagamisel. Koos tagame, et iga meie pakend leiaks õige tee taaskasutusse vastavalt pakendiseadusele. Teeme igakuiseid makseid ja korraldame auditeid, tagamaks, et meie pakendiarvestus on täpne ja läbipaistev.  

 

Roheline märgis: Märk vastutustundlikkusest


Orto toodetel näete trükituna Rohelise Punkti märki, mis tähistab meie liitumist taaskasutusorganisatsiooniga ja kinnitab, et meie pakendid suunduvad vastutustundlikult ringlusse. See on meie visuaalne kinnitus meie pühendumusest keskkonnasõbralikkusele.

Roheline punkt  

Tasakaalustatud lahendus taaskasutatud plasti kasutamisele


Mõistame, et alati ei ole taaskasutatud plastpakendi kasutamine kõige otstarbekam. Seetõttu oleme valinud lahenduse, mis võimaldab meie pakendeid uuesti ringlusse saata, säilitades samal ajal nende omadused ja kvaliteedi. See tasakaalustatud lähenemine tagab, et meie tooted jäävad keskkonnasõbralikuks ka pärast pakendite kasutamist. Oleme uhked oma sammude üle keskkonnasõbralikuma tuleviku suunas ja jätkame jõupingutusi, et muuta Orto mitte ainult ilu, vaid ka vastutustundlikkuse sümboliks. Astuge meiega kaasa sellele jätkusuutlikule teekonnale!

Ortomedi sarja kreeme on nüüd mugavam kasutada. Oliivõlikreem, Urea 4,5% kreem ja Urea 10% kreem on saadaval ka 500 ml pumbaga pudelites.

Ortomedi sarjas on nüüd spetsiaalselt kuivade, karedate ja nahapaksenditega jalgade igapäevaseks hooldamiseks mõeldud kreem.Kreem sisaldab 10% uureat.

Ortomedi sarja järjest suurema kasutajate ringi palvel on välja töötatud uus kõõmavastane šampoon, mis sobib nii rasuse kui ka kuiva kõõma korral.

Uuenenud sarja kuuluvad:

Tooted ei sisalda parabeene ning üle 97% toimeainetest on looduslikku päritolu.

Loe lähemalt iga toote kohta meie tootekataloogist!

Eesti Keemiatööstuse Liidu auväärse külalise võttis vastu EKTLi tegevdirektor Hallar Meybaum koos kosmeetika- ja tarbekeemiasektorit esindava juhatuse liikme Liina Kikasega (AS Estko). Koosviibimise asukohaks valiti Orto, kus ajaloost ning Orto tegemistest rääkisid Orto müügijuht Heleni Puuorg ning kvaliteedijuht Mari Pikk.
Lisaks osales kohtumisel L´Oreal Baltic SIA Eesti filiaali juht Karin Golubev ning Terviseameti esindaja Natali Promet.

Ortol oli suur au tervitada tähtsaid külalisi ning saada osa Mr. Armandi külaskäigust.

Kreem on nüüd veelgi efektiivsema toimega ja looduslikuma sisuga. Meeldiva kakaovõi lõhnaga toode sobib käte- ja küünenahkade niisutamiseks ning toitmiseks, muuda käed sametiselt pehmeks.

Peagi leitav kõigist suurematest kauplustest üle Eesti.

Meil on suur rõõm teatada, et Puhas Loodus kortsudevastane kreem KASEPUNG on läbinud uuenduskuuri.
Nüüd veelgi efektiivsema toimega ja looduslikuma sisuga kreem sobib normaalse ja kuiva naha igapäevaseks hoolduseks. Kreem sisaldab kasepungaekstrakti, koensüüm Q10, magusa mandli ja avokaadoõli ning E-vitamiini kompleksi.

Peagi saadaval kõigis suuremates kauplustes üle Eesti.