Meist

Keskkond ja loodus

Naturaalne tooraine on järjest rohkem hinnatud ja tänasel päeval ka tarbijate poolt eelistatud. 1998. aastal loodud Puhta Looduse kosmeetikatoodete sari on kummardus loodusele ning meid ümbritsevale keskkonnale. Me näeme rõõmuga juba uut põlvkonda Puhta Looduse kasutajaid peale kasvamas.

Lisaks sellele, et tooraine valikul on üks suuremaid kriteeriume nende looduslik päritolu, arvestame ka sellega, et toormaterjali edasine töötlemine oleks vastutustundlik. Me jälgime, et ained, mille algmaterjaliks on palmiõli, jõuaksid meieni läbi vastustundliku tarneahela ja me ei koormaks liialt ökosüsteemi.

Täiendame pidevalt oma toodete koostiseid ja tootmistehnoloogiat, et valmistada kõrge kvaliteediga keskkonda säästval viisil.

Meie pakendid on maksimaalselt taaskasutatavad alates plastist tuubidest ja pudelitest kuni papist hulgipakenditeni. Ühest komponendist koosnevad ja kergesti eraldatavad plastpakendid annavad võimaluse nende taaskasutamiseks ilma keerukaid tehnoloogiad kasutamata. Toodete pakendamiseks kasutatavad pappkastid on 99-100% ulatuses tehtud taaskasutatud materjalist ja hiljem on nende kokkukogumine lihtne.

Oma pakkematerjalide kokkukogumise ja taaskasutamise eesmärgil teeme koostööd Eesti Taaskasutusorganisatsiooniga, kelle kaudu jõuab vastutustundliku kasutaja pakend õigesse kohta. Oleme liitunud ülemaailmse keemiatööstust koondava Hoolime ja Vastutame (Responsible Care) programmiga. https://icca-chem.org/focus/responsible-care/